Wczytuję dane...

Hame

Hame Marfil podłoga w stylu Patchwork

Kolekcja płytek podłogowych Halcon Hame Marfil to płytki o silnie twórczej grafice, dające możliwość tworzenia wielu kreatywnych aranżacji . Stylowy desing który łączy motywy geometryczne, florystyczne w kolekcji Halcon Hame Marfil 33,3x33,3. Dzięki tym atutom znakomicie komponują się z wieloma materiałami i kolorami stanowiąc bazę do projektów wnętrz i aranżacji  w różnych stylach. Halcon Hame Marfil 33,3x33,3 może być głównym elementem wnętrza, lub detalem podkreślającym jego charakter. Płytki w stylu patchwork producenta Halcon Hame Marfil 33,3x33,3 cieszą się ogromną popularnością w śród klientów. Kolekcja Halcon Hame Marfil 33,3x33,3 została zaprojektowana z myślą o przestrzeniach w krajach skandynawskich.
Najlepszy sposób na wnętrze w takim stylu to Halcon Hame Marfil 33,3x33,3 oraz połączenie drewna. Barwa płytek Halcon Hame Marfil jest utrzymana w uniwersalnej ponad czasowej kolorystyce : biały i czarny.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.