Wczytuję dane...

Realonda

Realonda – płytki tworzone z pasją

Uwielbiasz nowoczesne, fantazyjne i nieprzeciętne rozwiązania w aranżacji wnętrz? Jeżeli tak, koniecznie zainteresuj się produktami hiszpańskiej firmy Realonda. Płytki ceramiczne tej marki skrojone są dokładnie na miarę Twoich oczekiwań. Początki produkcji sięgają roku 1920, ale dopiero w 1952 r. firma zaczęła działać pod obecną nazwą. Wysoką pozycję na światowym rynku zawdzięcza doskonałej jakości produktów i ciągłemu wprowadzaniu nowych, modnych wzorów.

Fantastyczne wzornictwo i idealna jakość wykonania

Klasyczna forma i stonowana kolorystyka płytek, a także błyszczące lub matowe wykończenie do wyboru to cechy firmy Realonda. Płytki ścienne i podłogowe imitujące marmur, drewno czy kamień idealnie nadają się do nowoczesnych wnętrz.

Wspaniale i bardzo oryginalnie prezentują się płytki heksagonalne, stosowane we wzornictwie od bardzo dawna. Realonda proponuje jednak wersje bardziej awangardowe i odważniejsze. Dla klientów planujących tego rodzaju aranżacje będą one idealne. Jednych zachwycają, innych wprawiają w zdumienie, ale nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

W ostatnim czasie firma Realonda przedstawiła niesamowitą kolekcję płytek w kształcie kół. Jest ona urzekająca i idealna do aranżacji designerskich, nowoczesnych wnętrz. Niektóre płytki Realonda mogą również być używane na zewnątrz. Są bowiem mrozoodporne, antypoślizgowe i doskonałe jakościowo. Płytki Realonda dostępne są w przeróżnych formach, rozmiarach i wzorach – na pewno sprostają wymaganiom każdego klienta