Wczytuję dane...

Marazzi

Marazzi – płytki zapewniające wysoki standard wnętrz

Szukając rozwiązań, dzięki którym podniesiemy atrakcyjność i standard naszych wnętrz, kierujemy się różnymi zasadami. Jedni stawiają na funkcjonalność, inni wybierają estetykę. Najlepsze jest oczywiście połączenie tych dwóch aspektów. Ciągle modne i lubiane płytki ceramiczne zapewnią ciekawe aranżacje i spełnią nasze oczekiwania. Włoska firma Marazzi produkuje płytki o nietuzinkowych wzorach, bogatych w śródziemnomorskie akcenty.

Wspaniałe, niebanalne aranżacje

Kolorowe i radosne płytki o bogatych fakturach tworzące piękne mozaikowe dekoracje ścian i podłóg to właśnie produkty Marazzi. Płytki 3D w ciepłych barwach przenoszą wnętrza w inny wymiar aranżacji. Charakterystyczne dla tej włoskiej marki jest czerpanie inspiracji z natury. Projektanci firmy Marazzi szczególnie upodobali sobie płytki imitujące kamień, marmur oraz drewno. Jasne kamienne posadzki w łazienkach lub słonecznych salonach dodadzą im niesamowitego charakteru. Płytki o ciemnych, stylizowanych na stare fakturach to świetne rozwiązanie do kuchni.

Płytki drewnopodobne dają efekt naturalności i znacznie podnoszą atrakcyjność wnętrza. Kolejna propozycja firmy to płytki imitujące szary cement. Wnoszą do pomieszczenia nieco chłodu i surowości, ale odpowiednimi dodatkami możemy ogrzać wnętrze. Wykończenie pokoju płytkami w takim stylu wywołuje prawdziwy efekt „wow”.

Jakość produktów firmy Marazzi idzie zawsze w parze z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które biorą pod uwagę ekologię. Z płytkami Marazzi na pewno znajdziemy idealne rozwiązania dla naszych domów.