Codicer Płytki , Codicer Ceramica , Codicer Sonar , Codicer Arte , Codicer Milano , Codicer Basic , Codicer Kasbah , Codicer Milano , Płytki podłogowe Codicer , Płytki Patchwork Codicer
Wczytuję dane...

Codicer

Codicer – puść wodze fantazji

Urządzając wnętrze, nie możesz zdecydować, jaki styl wybrać? Czy skłonić się ku spokojnej, bezpiecznej klasyce, ponadczasowej i eleganckiej, czy może wybrać odważniejsze rozwiązanie, zabawić się kolorami i fakturami? Bez względu na to, jaki styl w aranżacji wnętrz wybierzesz, zapoznaj się z ofertą płytek importowanych. Z pewnością znajdziesz u nas to, czego szukasz!

Hiszpańska firma Codicer, choć stosunkowo młoda, ma już ogromne osiągnięcia. Jest ceniona zarówno przez klientów indywidualnych, jak i profesjonalnych projektantów wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Codicer - Modne Płytki

Szukasz nowoczesnych, bardzo modnych rozwiązań do swojego domu? Zobacz, co propozycje marki Codicer - płytki tproducenta Codicer spełniają najsurowsze wymagania nie tylko względem futurystycznego stylu, ale również wobec najwyższej jakości wykonania. Płytki importowane Codicer w sklepie Modne Płytki to wyroby jednej z najmłodszych firm w branży hiszpańskiej. Mimo że Codicer Ceramica działa dopiero od 1995 roku, swoją konkurencję z dużo dłuższym stażem na rynku pozostawiła daleko w tyle. Zobacz, jakie propozycje zebraliśmy w tej kategorii.

Codicer – płytki dające wiele możliwości aranżacji 

Oprócz klasycznych rozwiązań firma Codicer oferuje bardzo oryginalne wzory i kolory płytek. Firma czerpie inspirację z orientalnych i arabskich ornamentów. Używa mocnych, kontrastujących barw, jak biel i czerń, ciekawe odcienie fioletu, dynamiczne czerwienie i mocne żółcie.

Płytki patchworkowe to flagowy produkt firmy Codicer. Dla miłośników odważnych, iskrzących się kolorami wnętrz to idealne rozwiązanie. Heksagonalne płytki w stonowanych kolorach, takich jak szarość, biel i czerń, mogą tworzyć jednokolorowe lub pomieszane w obrębie tych trzech barw piękne propozycje. Zwolenników różnorodności ucieszy możliwość mieszania różnych faktur – np. płytek drewnopodobnych z tymi we wzory geometryczne. Jeśli masz dużą wyobraźnię, możesz zaaranżować wnętrze bardzo indywidualnie, zgodnie z własnym stylem. Płytki Codicer to prawdziwy raj dla wyobraźni!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów