Wczytuję dane...

Terra

Ceramika Color Terra

Ceramika Color Terra to szeroki wybór płytek ceramicznych, które charakteryzują się ciepłem i elegancją. Płytki z tej kolekcji nawiązują do stale modnego w kwestii aranżacji pomieszczeń drewna, pozostają jednak wciąż nowoczesne. To płytki szczególnie warte uwagi, ponieważ nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, lecz także są bardzo funkcjonalne.

Czym wyróżnia się Ceramika Color Terra?

Ceramika Color Terra obejmuje w głównej mierze łagodne odcienie bieli i brązu i szarości. Wiele płytek z tej kolekcji nawiązuje wyglądem do naturalnego drewna, pozostają one jednak nietuzinkowe. Ceramika Color Terra mimo tak prostej tonacji kolorystycznej, płytki zawierają w sobie coś, co sprawia, że prezentują się bardzo interesująco. Przykładowo, płytki „drewniane” zawierają w sobie nie tylko rysunek drewna, lecz także wzory.

Ceramika Color Terra – drewnopodobna kolekcja w ciepłych tonacjach

Ceramika Color Terra jest kolekcją, która świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach takich jak łazienka, salon czy kuchnia – to płytki, które w niezwykle umiejętny sposób łączą w sobie klasykę z nowoczesnym designem. Ceramika Color Terra ma różnorodne wykończenia graficzne. Do licznych zalet kolekcji Ceramika Color Terra z pewnością dołączyć można też jej przystępną cenę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów