Wczytuję dane...

Emo Wood

Ceramika Color Emo Wood

Ceramika Emo Wood to płytki ceramiczne, które charakteryzują się ciepłem i elegancją. Płytki z tej kolekcji nawiązują do stale modnego w kwestii aranżacji pomieszczeń drewna w połyskującej wersji, pozostają jednak wciąż nowoczesne. To płytki szczególnie warte uwagi, ponieważ nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, lecz także są bardzo funkcjonalne.

Czym wyróżnia się Ceramika Color Emo Wood?

Ceramika Emo Wood obejmuje w głównej mierze łagodne odcienie beżu i brązu. Płytki z tej kolekcji nawiązuje wyglądem do naturalnego drewna, pozostają one jednak nietuzinkowe. Ceramika Emo Wood mimo tak prostej tonacji kolorystycznej, płytki zawierają w sobie coś, co sprawia, że prezentują się bardzo interesująco. Przykładowo, płytki „drewniane” zawierają w sobie nie tylko rysunek drewna, lecz także wzory.

Ceramika Emo Wood – drewnopodobna połyskująca kolekcja

Kolekcja Emo Wood wniesie do naszego wnętrza spokój za sprawą ciepłych jasnych kolorów w odcieniach drewna. Dodatkiem który podkreśli całość kolekcji są elementy dekoracyjne w wersji kwiatowej lub bardzo ostatnio modnej drewna w odsłonie typu chevron.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów