Wczytuję dane...

Spectre

Ceramika Color Spectre

Ceramika Color Spectre to kolekcja, która jest kwintesencją subtelności. Płytki ceramiczne z tej serii Ceramika Color Spectre wykonane zostały w łagodnej i chłodnej kolorystyce, a dodatkowe detale dekoracyjne są również bardzo delikatne. Kolekcja ta pełni funkcję dekoracyjną, lecz uzupełnienie jej innymi elementami wystroju nie sprawi najmniejszego problemu.

Co charakteryzuje Ceramikę Color Spectre?

Kolekcja płytek łazienkowych Spectre to kolekcja płytek, które pochodzą od znanego producenta jakim jest Ceramika Color, co świadczy o jej wysokiej jakości. Głównym motywem przewodnim produktów z serii Ceramika Color Spectre są odcienie szarości, zastosowane na każdej z płytek; produkty, które nie mają konkretnych wzorów, delikatnie nawiązują do barwionego na szaro betonu.

Ceramika Color Spectre – doskonała propozycja dla większości wnętrz

Płytki nawiązujące do natury sprawiają, że Ceramika Color Spectre bardzo dobrze dopasowuje się do wnętrz w stylu klasycznym czy vintage. Jest to kolekcja, którą wiele osób decyduje się stosować w łazience, kuchni, czy nawet salonie. Produkty z kolekcji Ceramika Color Spectre mają powierzchnię o połyskującym wykończeniu, ponadto wszystkie cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów