Wczytuję dane...

Lakewood

Ceramika Color Lakewood - inspirowane drewnem

Ceramika Color Lakewood to płytki ceramiczne, które charakteryzują się ciepłem i elegancją. Płytki z tej kolekcji nawiązują do stale modnego w kwestii aranżacji pomieszczeń drewna i elementów kwiatowych, pozostają jednak wciąż nowoczesne. To płytki szczególnie warte uwagi, ponieważ nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, lecz także są bardzo funkcjonalne.

Czym wyróżnia się Ceramika Color Lakewood?

Ceramika Color Lakewood obejmuje w głównej mierze łagodne odcienie szarości. Płytki z tej kolekcji nawiązuje wyglądem do naturalnego drewna, pozostają one jednak nietuzinkowe. Ceramika Color Lakewood mimo tak prostej tonacji kolorystycznej, płytki zawierają w sobie coś, co sprawia, że prezentują się bardzo interesująco. Przykładowo, płytki „drewniane” zawierają w sobie nie tylko rysunek drewna.

Ceramika Color Lakewood – wprowadzenie do świata natury

Ceramika Color Lakewood jest kolekcją, która świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach takich jak łazienka, salon czy kuchnia – to płytki, które w niezwykle umiejętny sposób łączą w sobie klasykę z nowoczesnym designem. Ceramika Color Lakewood ma różnorodne wykończenia graficzne. Do licznych zalet kolekcji Ceramika Color Lakewood z pewnością dołączyć można też jej przystępną cenę.

Naturalny charakter płytek łazienkowych Ceramika Color Lakewood podkreślają kwiatowe elementy dekoracyjne zestawione w tej kolekcji które idealnie komponują się z jasnymi płytkami drewnopodobnymi Lakewood.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów