Wczytuję dane...

Corina Grey

Ceramika Color Corina Grey

Ceramika Color Corina to płytki ceramiczne, które charakteryzują się ciepłem i elegancją. Płytki z tej kolekcji nawiązują do stale modnego w kwestii aranżacji pomieszczeń drewna, pozostają jednak wciąż nowoczesne. To płytki szczególnie warte uwagi, ponieważ nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, lecz także są bardzo funkcjonalne.

Czym wyróżnia się Ceramika Color Corina Grey?

Ceramika Color Corina Grey obejmuje w głównej mierze łagodne odcienie beżu i brązu. Płytki z tej kolekcji nawiązuje wyglądem do naturalnego drewna, pozostają one jednak nietuzinkowe. Ceramika Color Corina Grey mimo tak prostej tonacji kolorystycznej, płytki zawierają w sobie coś, co sprawia, że prezentują się bardzo interesująco. Przykładowo, płytki „drewniane” zawierają w sobie nie tylko rysunek drewna, lecz także wzory.

Ceramika Color Corina Grey – drewnopodobna połyskująca kolekcja

Ceramika Color Corina Grey jest kolekcją, która świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach takich jak łazienka, salon czy kuchnia – to płytki, które w niezwykle umiejętny sposób łączą w sobie klasykę z nowoczesnym designem. Ceramika Color Corina Grey ma różnorodne wykończenia graficzne. Do licznych zalet kolekcji Ceramika Color Corina Grey z pewnością dołączyć można też jej przystępną cenę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów