Wczytuję dane...

Origin

Halcon Ceramicas Origin cement w nowej odsłonie

Kolekcja Origin imituje cement z charakterystycznym zużyciem i nierównościami w przyjemnej, naturalnej palecie. Origin to starannie opracowany wzór dokładnie oddający naturalną fakturę powłoki cementowej. Gresy z kolekcji Origin oferowane są w dwóch formatach 60x60 cm i 60x120 cm w odcieniach szarości od jasnych do ciemnych tonacji o matowej powierzchni.

Halcon Origin idealnie nada się do urządzania łazienek, kuchni, korytarzy oraz innych pomieszczeń w nowoczesnym, minimalistycznym, miejskim, industrialnym stylu. Dzięki lakonicznemu wzornictwu i neutralnej kolorystyce kolekcja Halcon Origin będzie doskonałym tłem dla różnych zestawień kolorystycznych i dobrze współgra z drewnem, metalem, fajansem, szkłem, prostymi i czystymi kształtami we wnętrzu.

Rektyfikowane krawędzie płytek Origin pozwalają na układanie z minimalnymi szwami, co stworzy wrażenie monolitycznej powłoki.

Wyrazista faktura, matowa powierzchnia i szare odcienie to kolekcja Halcon Origin która stanowi doskonały duet designu i natury. Kolekcja Halcon Origin inspirowana była wzorem cementu , doda każdemu wnętrzu oryginalnego charakteru , tworząc zachwycające połączenie zarówno z intensywnymi jak i spokojnymi barwami.

Halcon Origin to kolekcja dla wymagających , którą kupisz w naszym sklepie internetowym www.modneplytki.pl

Sortuj według:
Wyświetl po produktów