BAYONA | Product - Baldocer cerámica , Kolekcja BALDOCER Bayona , Baldocer Bayona Silver , Bayona Baldocer Płytki Hiszpańskie , Gres Baldocer Bayona Silver , Płytki podłogowe Bayona Silver Baldocer
Wczytuję dane...

Bayona

Baldocer Bayona Silver

Baldocer Bayona Silver to kolekcja płytek, które umożliwią stworzenie niezwykle harmonijnego wnętrza. Kojarzy się ona z japońskim stylem, który jest kwintesencją równowagi i spójności. Płytkami z tej serii zachwycone będą zarówno osoby, które upodobały sobie stonowane i spokojne wnętrza, jak i te poszukujące spokojnej bazy do nieco bardziej szalonych elementów aranżacji. Bayona Silver pochodzi od renomowanego Hiszpańskiego producenta Baldocer, którego produkty znane są z wysokiej jakości i przystępnych cen.

Nawiązanie do natury, czyli ceramika Baldocer Bayona Silver

Baldocer Bayona Silver to gresy matowe i polerowane o klasycznej, lecz wciąż niezwykle efektownej stylistyce. Swoim wyglądem nawiązują do naturalnego kamienia w odcieniach szarości, poprzetykanego jaśniejszymi, białymi żyłkami. Wrażenie naturalności potęguje wykończenie powierzchni płytek Bayona Silver. Produkty z kolekcji Baldocer Bayona Silverto świetny wybór do dowolnej przestrzeni, takiej jak łazienka, kuchnia czy przedpokój. Gres z tej kolekcji można stosować również na zewnątrz – płytki są odporne na mróz – mogą zatem zdobić również np. taras.

Baldocer Bayona Silver – płytki do każdego wnętrza

Baldocer Bayona Silver to płytki gresowe dostępne w kilku rozmiarach i wersjach wykończenia : Bayona Silver Natural i Bayona Silver Pulido. Mogą stanowić zarówno dekorację ścian, jak i podłóg, ponieważ są to produkty niezwykle wytrzymałe, przez długi czas zachowujące swoją elegancką estetykę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów