LARCHWOOD | Product - Baldocer cerámica , Glazura Baldocer Larchwood , Płytka ścienna hiszpańska Baldocer LARCHWOOD , Glazura drewnopodobna ZIG LARCHWOOD , Glazura drewnopodobna LARCHWOOD ALDER
Wczytuję dane...

Larchwood

Baldocer Larchwood

Baldocer Larchwood to kolekcja znanego producenta Baldocer , która z pasji do drewna zaprojektowała  płytkę drewnopodobną Larchwood Alder oraz Zig Larchwood Alder w kolorze brązowym,  z matowy wykończeniem. Płytki producenta Bladocer Larchwood Alder oraz Zig Larchwood Alder posiadają rektyfikowane krawędzie co pozwala na układania płytek z zachowaniem minimalnej fugi. Kolekcja Baldocer Larchwood to drobne listewki ułożone w jodełkę oraz paski , płytka Larchwood Alder oraz Zig Larchwood Alder dostępna jest w rozmiarze 40x120 cm, .

Z Baldocer Larchwood Alder w każdym wnętrzu osiągniesz aranżacyjny sukces. Popularna jodełka ,  z wąskich prążków, została wtopiona w kilka odcienii słonecznego brązu, będzie pięknym udekorowaniem ścian. Baldocer Larchwood Alder oraz Zig Larchwood Alder można układać zarówno w pionie, jak i w poziomie. Kolekcja Larchwood od producenta Baldocer to płytka którą możemy stosować na ścianie w łazience jak i w kuchni. Płytką Baldocez kolekcji Larchwood można wykończyć niemalże całe ściany i zastosować Larchwood Alder oraz Zig Larchwood Alder do przełamywania standardów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów