Wczytuję dane...

Granderoca

Bogactwo kolorów i deseni w kolekcji Ceramstic Granderoca

Kolekcja płytek Ceramstic Granderoca oferuje całą gamę kolorów i deseni. Od mocnych czarnych struktur poprzecinanych złotymi spękaniami, przez niebiesko-miedziane kompozycje, po stonowane modele przypominające delikatny biały marmur z subtelnie szarymi smugami. To, co łączy wszystkie płytki, to dopieszczony, przywodzący na myśl naturalne materiały wzór. Nieregularne spękania kamienia i minerałów, smugi przenikających się kolorów, unikalność wzorów składają się na spektakularny efekt. 

W kolekcji Ceramstic Granderoca znajdują się zarówno płytki polerowane, które wprowadzą do wnętrza luksusowy połysk, jak i wersje matowe, które dobrze sprawdzą się na przykład w naturalnych wnętrzach skandynawskich. Jedno jest pewne - każdy, niezależnie od gustu, znajdzie w tej kolekcji coś dla siebie.

Duży format - duże możliwości

Płytki kolekcji Ceramstic Granderoca dostępne są w dużych formatach - 120x60 cm oraz 160x80 cm. Duże powierzchnie płytek nieprzecięte fugami sprawiają, że wnętrze staje się wyrafinowane i eleganckie. Materiał niezależnie od tego, czy jest położony na podłodze, czy na ścianie, sprawia wrażenie naturalnego. Jego wzór się nie powtarza. 

Kolejną zaletą płytek z kolekcji Ceramstic Granderoca jest ich jakość. Mogą z powodzeniem stanowić ozdobę wnętrza i zewnętrznych powierzchni, takich jak taras czy balkon. Warto wspomnieć, że płytki Granderoca są rektyfikowane - ich krawędzie są idealnie równe, co ułatwia ich precyzyjne ułożenie. To z kolei niesamowicie podnosi walory estetyczne pomieszczenia, w którym znalazły się płytki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów