Saloni Vector Crema-Miel 40x120 , Saloni Vector Marron-Cacao 40x120 , Saloni Eukalypt Vector Crema 40x120 , Saloni Eukalypt Vector Marron 40x120 , Vecor Crema-Miel płytki , Vector Marron-Cacao płytki
Wczytuję dane...

Eukalypt

Saloni Eukalypt

Saloni Eukalypt to kolekcja znanego producenta Saloni Ceramica, która z pasji do drewna zaprojektowała  płytkę drewnopodobną Saloni Vector Crema-Miel oraz Saloni Vector Marron-Cacao w kolorze beżowo oraz brązowym,  z matowy wykończeniem. Płytki Saloni Vector Crema Miel oraz Saloni Vector Marron Cacao posiadają rektyfikowane krawędzie co pozwala na układania płytek z zachowaniem minimalnej fugi. Kolekcja Eukalypt to drobne listewki ułożone w jodełkę typy chevron , płytka Saloni Vector Crema-Miel oraz Saloni Vector Marron-Cacao dostępna jest w rozmiarze 40x120 cm, .

Z kolkcją Saloni Eukalypt w każdym wnętrzu osiągniesz aranżacyjny sukces. Popularna jodełka ,  z wąskich prążków, została wtopiona w kilka odcienii słonecznego brązu, będzie pięknym udekorowaniem ścian. Saloni Vector-Crema Miel 40x120 cm oraz Saloni Vector Marron-Cacao 40x120cm można układać zarówno w pionie, jak i w poziomie. Kolekcja Eukalypt od producenta Saloni to płytka którą możemy stosować na ścianie w łazience jak i w kuchni. Płytką Saloni z kolekcji Eukalypt można wykończyć niemalże całe ściany i zastosować Saloni Vector Crema-Miel 40x120 cm lub jej ciemniejsza wersję Saloni Vector Marron-Cacao 40x120 cm do przełamywania standardów.

Kolekcja Eukalypt to ceramiczne cudo hiszpańskiej marki Saloni.. Doskonałe do tworzenia niezwykłych przestrzeni o wielkomiejskim charakterze. Idealnie sprawdzą się we wnętrzach domów w stylu nowoczesnym, skandynawskim czy minimalistycznym.

Podsumowując płytki Saloni Vector Crema-Miel 40x120 oraz Saloni Vector Marron-Caco 40x20 jest stworzona w ekologicznym stylu w formie deski z trójwymiarowymi geometrycznymi wzorami typu chevron. Seria ta wyróżnia się ciepłymi odcieniami , wszystkie elementy kolekcji są matowe.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów