Wczytuję dane...

Ashford

Ceramika Końskie Ashford idealnym wykończeniem każdego wnętrza

Bez względu na fakt, czy aranżujesz wnętrze swojego domu, czy może celem Twoich działań jest efektowne wykończenie pomieszczeń budynku użyteczności publicznej, potrzebujesz rozwiązań, które nadadzą wnętrzom charakter. Z myślą o Twoich planach przygotowaliśmy specjalną kolekcję Ashford. 

Ceramika Końskie Ashford została stworzona dla wymagających. Wysokiej jakości płytki o różnorodnym wzornictwie okażą się idealnym dopełnieniem każdego wnętrza. Ich niebanalny design sprawia, że świetnie sprawdzą się zarówno w małej łazience przytulnego mieszkania, jak i w sali konferencyjnej o sporym metrażu. 

Ceramika Końskie Ashford jej doskonałe właściwości użytkowe

W naszym sklepie znajdziesz produkty o zróżnicowanej kolorystyce, wzornictwie oraz rozmiarach. Ceramika Końskie Ashford wyróżnia się na tle innych wyrobów nie tylko oryginalnym wyglądem, lecz także zaawansowanym procesem produkcyjnym. Technologia dwukrotnego wypału przyczynia się do osiągnięcia ponadprzeciętnej trwałości. Przekłada się ona na długoletnią eksploatację. Doskonałe parametry użytkowe Ceramika Końskie Ashford oraz wyszukana stylistyka umożliwiają zastosowanie zarówno w obiektach o nowoczesnej stylistyce, jak i tych, w których właściciel stawia na klasyczne, sprawdzone rozwiązania.

Ceramika Końskie Ashford zachwyci każdego, kto będzie miał okazję z niej korzystać. Inwestując w linię produktów z serii Ceramika Końskie Ashford, zyskujesz pewność, że wzbogacisz wnętrze pięknymi płytkami, które swoje znakomite cechy wizualne i wytrzymałościowe zachowają przez długie lata.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów