Wczytuję dane...

Oregon

Ceramika Końskie Oregon, czyli połączenie klasyki z nowoczesnością

Umiejętne zestawienie ze sobą klasycznego drewna z nowoczesną, tropikalną zielenią daje intrygujący wizualnie efekt. Ceramika Końskie Oregon proponuje m.in. właśnie takie połączenie, dekorując ściany w nietuzinkowy sposób. W naszej ofercie są także inne odmiany płytek tej firmy. Wśród nich wyróżnia się wariant Ceramika Końskie Oregon Cream. Wzór w kształcie fal przywodzi na myśl morski krajobraz. W takich warunkach o wiele łatwiej o odprężenie. 

Ceramika Końskie Oregon nie tylko do łazienki

Choć najczęściej Ceramika Końskie Oregon znajduje swoje zastosowanie w łazienkach, to z powodzeniem można ją wykorzystać też w innych pomieszczeniach. Świetnie sprawdzi się w kuchni, przedpokoju, a nawet w pokoju dziennym. Jej ułożenie urozmaici każde wnętrze, nadając mu niepowtarzalny charakter.

Wysokiej jakości kolekcje Ceramika Końskie Oregon znajdziesz na modneplytki.pl. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prace aranżacyjne potrafią skutecznie wydrenować budżet, stąd wszystkie produkty proponujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Życzymy udanych zakupów!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów