Płytki Pisa Gold Pamesa , Płytki Pamesa Pisa Gold , Płytki Marmurowe Pamesa Pisa Gold , Pamesa Pisa Gold płytki Hiszpańskie , Pamesa Pisa Gold płytki podłogowe marmurowe , Pisa Gold Poler Pamesa
Wczytuję dane...

Pisa

Pisa esencja Calacatty

Ekskluzywna  grafika z mocnymi i odważnymi żyłami spotyka się z inspiracją i klasycznym marmurem. Płytki Pamesa Pisa przedstawia swoistą chromatykę w kolorze białym z szarymi i złotymi żyłkami otoczoną urokiem i odcieniami bursztynu i złota.

Hiszpański producent płytek Pamesa przedstawił w swojej kolekcji wzór Calacatty w dwóch wariantach wykończenia matowy i polerowany co pozwala na szersze zastosowanie płytek Pisa w naszych wnętrzach.

Calacatta  - nowoczesna odsłona klasyki

Biały marmur – synonim luksusu i ponadczasowej elegancji – nieustannie inspiruje współczesnych projektantów aranżujących przestronne wnętrza przy użyciu płytek wielkiego formatu. Utrzymana w bieli kolekcja Pisa Gold obejmuje podłogowe i ścienne płytki bazowe (w rozmiarach 60x60 cm i 60x120 cm) Tonalne płytki Pisa Gold zdobi grafika z niezwykłą precyzją oddająca sieć żyłek Statuario – najpiękniejszego marmuru. Polerowana powierzchnia płytki Pisa Gold przywodzi na myśl skojarzenia z pałacowym wnętrzem śródziemnomorskiej rezydencji, natomiast wersja matowa idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę, współgrając z fakturą drewna i metalu.

Płytki marmurowe Pisa Gold do luksusowych wnętrz

Inspirowane marmurem płytki Pisa Gold sprawdzą się w aranżacjach minimalistycznych, klasycznych, glamour i pałacowych. To propozycja dla tych, którzy szukają sposobu na aranżację przestronnych wnętrz. Polerowana powierzchnia przywodzi na myśl luksusowe wnętrza , a płytki w wersji matowej pięknie prezentują się w połączeniu z drewnem i metalem, stanowiąc efektowną ozdobę aranżacji nowoczesnych i industrialnych.

Pisa Gold to kolekcja, w której odnajdziemy przepięknie żyłkowane, perfekcyjnie oddające luksus marmuru płytki gresowe, które dodadzą naszemu wnętrzu szyku i ponadczasowej elegancji. Gresy Pisa Gold w odcieniach bieli, muśnięte szarym kolorem, rozświetlą i ożywią aranżowaną przestrzeń.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów