Pamesa Płytki podłogowe Danae Navi, Gres Pamesa Danae , Pamesa Danae Esmeraldo , Pamesa Danae Navi , Pamesa Lux Danae Navi 60x120 , Pamesa Lux Danae Esmeraldo 60x120 , Płytki Danae Navi Pamesa
Wczytuję dane...

Danae

Pamesa Ceramica Danae egzotyczna dekoracja

Przywołując naturę w jej najbardziej energicznym wydaniu uwagę zwraca  , kolekcja Dane to seria która składa hołd. Półszlachetny Meksykański Agat pełen subtelnych ozdobników i detali to właśnie odnajdziemy w kolekcji płytek podłogowych Pamesa Danae. Krystaliczny błękit tworzy tło dla głęboko świecących fal oraz żyłkowanie , które zmienia serię Danae w ozdobny klejnot naszego pomieszczenia. Kolekcja Dane dostępna jest w trzech odcieniach kolorystycznych oraz wielu formatach , powierzchnia płytki dane jest błyszcząca , idealnie nadaje się do stworzenia pomieszczeń pełnych kolorów i życia.

Pamesa Danae to płytki przypominające swoim wyglądem marmur , a jak wiemy marmu to ponadczasowy materiał z najwyższej półki które wykończenia są w stanie rozjaśnić każde pomieszczenie. Płytki Danae producenta Pamesa mają zastosowanie zarówno jako płytki podłogowe ale mogą tez być ozdobą ścian nawiązują do nowoczesnego i ponadczasowe kamienia jakim jest marmur Danae.

Nie zwlekaj z ułożeniem płytek Danae  w łazience , kuchni czy salonie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów