Wczytuję dane...

Opp !

Kolekcja Ceramstic Opp! - monochromatyczny design

Czerń i biel kojarzyć się mogą z kolorami bazowymi, mało wyrazistymi dla wnętrza. Jednak to właśnie te barwy mogą zdefiniować aranżację naszego pomieszczenia i nadać mu charakter. Z monochromatycznymi płytkami Ceramstic Opp! możesz stworzyć dekoratorską kompozycję, nawiązującą do minimalistycznego wystroju, stylistyki pop art, nowojorskiego szyku, a nawet stylu vintage. Tylko od Ciebie zależy, jaką kompozycję stworzysz. Kultowa kolekcja płytek Opp! to hit na rynku dekoracji wnętrz. Również dzięki niedoścignionej jakości. Białe płytki z gresu polerowanego z kolekcji Ceramstic Opp! posiadają nawet 82% czystej bieli, a to stwarza cudowne pole do dekoratorskiego manewru.

Bogactwo wzorów i formatów w kolekcji Ceramstic Opp!

W kolekcji płytek dekoracyjnych Ceramstic Opp! znajdziesz szeroki wachlarz ornamentów i faktur. Monochromatyczne polerowane warianty sprawdzą się idealnie w minimalistycznych wnętrzach oraz aranżacjach w stylu glamour. Wersje o geometrycznych wzorach wpiszą się w kultowy styl pop art. Płytki o designerskiej teksturze nadadzą szyk wnętrzu i zaproszą do niego grę świateł. Poza klasyczną czernią i bielą w gamie barw kolekcji Opp! znajdziesz również subtelne odcienie szarości oraz intensywną czerwień. Możesz dowolnie je ze sobą łączyć i zestawiać, tworząc wyszukane wizualne rozwiązania.

Urządzenie wymarzonego wnętrza odpowiadającego indywidualnym preferencjom umożliwia szeroki wachlarz formatów. W ofercie znajdziesz płytki o wymiarach: 20×10 cm, 30×10 cm, 30×30 cm, 60×30 cm, 60×60 cm oraz 80×80 cm. Komponuj je w dowolne układy i nadaj niepowtarzalny designerski charakter każdemu wnętrzu: łazience, kuchni, salonowi, przedpokojowi.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów