Wczytuję dane...

Alexia

Emigres Alexia

Coraz częściej stosujemy płytki ceramiczne w salonie. Obecne wzornictwo płytek odpowiada współczesnym trendom w projektowaniu wnętrz. Różne rodzaje kamienia, w tym popularny marmur, o naturalnej stylistyce i strukturze,  betony w szerokiej gamie odcieni, to tylko niektóre propozycje. I tu warto zwróć uwagę na kolekcję Alexia Blanco Lappato 80x80 oraz Alexia Gris Lappato 80x80  znanego producenta Emigres która to dokładnie wpisuje się w opisane trendy.

Na plus trzeba przyjąć trwałość podłóg z gresu, z kolekcji Alexia Blanco Lappato 80x80 oraz Alexia Gris Lappato 80x80 oraz łatwość w utrzymaniu czystości. To również niezastąpiona podłoga dla posiadaczy psów.

Płytki Alexia Blanco Lappato 80x80 oraz Alexia Gris Lappato 80x80 posiadają powierzchnię typu Lappato która nada elegancji pomieszczeniu przy zastosowaniu gresu Alexia na podłodze lub też na ścianie.

Produkt posiada właściwości mrozoodporne dzięki czemu może zostać wykorzystany na zewnątrz jako elewacja.

Płytki z Kolekcji Alexia Blanco Lappato 80x80 oraz Alexia Gris Lappato 80x80 mają wszechstronne zastosowanie i sprostają wymaganiom najbardziej oczekujących klientów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów