Wczytuję dane...

Aparici Bohemian

Aparici Bohemian

Kolor i jego wyrazistość na ścianach w naszych pomieszczeniach powrócił z przytupem. Łazienki czy kuchnie lub inne przestrzenie w jednokolorowe już nie są tak modne i atrakcyjne jak kiedyś. Teraźniejsze trendy aranżacyjne dają pole płytkom patchworkowym znanego producenta Aparici w kolekcji Bohemian.

Kolekcja Bohemian składa się z trzech wersji kolorystycznych Bohemian Blend , Bohemian Blue oraz Bohemian Sand płytki te w zaskakujący sposób odmienią nawet najskromniejsze wnętrze naszego domu. Możliwość dowolnego łączenia wzorów i kolorów w kolekcji Bohemian Blend , Bohemian Blue oraz Bohemian Sand daje ogromne możliwości w projektowaniu naszego pomieszczenia. Płytki Bohemian Blend , Bohemian Blue oraz Bohemian Sand występują w bogatej kolorystyce, dlatego mogą stać się ozdobą wnętrza w ciepłych kolorach , jak i przestrzeni, w której królują mocne, nowoczesne akcenty. Płytki patchworkowe Bohemian Blend , Bohemian Blue oraz Bohemian Sand położone na ścianie lub na podłodze to oryginalny sposób na wydzielenie stref w naszym domu.Bohemian Blend , Bohemian Blue oraz Bohemian Sand doskonale odnajdą się w salonie , holu , łazience a nawet kuchni.

Aparici Bohemian Blend , Bohemian Blue oraz Bohemian Sand dostępna jest w kilku wariantach : Aparici Bohemian Blend Natural 59,55x59,55 , Aparici Bohemian Blend Natural 49,75x99,55 , Aparici Bohemian Blend Natural 99,55x99,55 , Aparici Bohemian Blue Natural 59,55x59,55 , Aparici Bohemian Blue Natural 49,75x99,55 , Aparici Bohemian Blue Natural 99,55x99,55 , Aparici Bohemian Sand Natural 59,55x59,55 , Aparici Bohemian Sand Natural 49,75x99,55 , Aparici Bohemian Sand Natural 99,55x99,55

Kolekcja Bohemian Blend , Bohemian Blue oraz Bohemian Sand od Aparici to kompletny projekt, który pozwala umeblować Twój dom w stylu, który umiejętnie łączy rzemiosło i tradycję. Gres ApariciBohemian Blend , Bohemian Blue oraz Bohemian Sand, przeznaczony jest do podłóg wewnętrznych i zewnętrznych.
Aparici Bohemian Blend , Bohemian Blue oraz Bohemian Sand prezentuje postarzane pastelowe odcienie, które podkreślają słodkie dekoracje w stylu retro. Kolekcja Aparici Bohemian Blend , Bohemian Blue oraz Bohemian Sand posiada rektyfikowane krawędzie co pozwala na użycie minimalnej fugi a to wpływa na efekt wizualny całej kolekcji Bohemian producenta Aparici.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów