Wczytuję dane...

Alaplana Mysore

Alaplna Mysore

Postaw na surowy minimalizm, który będzie zachwycać majestatycznym spokojem.
W kolekcji Mysore producenta Alplana betonową strukturę. Loftowa estetyka emanuje prostotą i tworzy solidną bazę dla naszych aranżacji. Uniwersalne odcienie szarości zapewnią to, co w domu najważniejsze – poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

W gusta osób minimalistycznych wnętrz trafia propozycja tego betonu która stała się inspiracją dla stworzenia kolekcji płytek Alaplana Mysore. Imitacja nowoczesnego betonu w kolekcji Mysore jest dwóch odcieniach szarości nada każdemu wnętrzu innego charakteru. Mysore od Alaplana Ceramica to kolekcja skierowana do wszystkich, którzy czerpią energię z harmonii i spójnego wnętrza.

Matowa powierzchnia płytek gresowych Mysore pozwoli na zaaranżowanie dużych powierzchni ścian lub podłóg, ale również na wykorzystanie kolekcji Mysore od Alaplana Ceramica jako elewacja zewnętrza. Zestawienie płytek kolekcji Mysore od Alaplana Ceramica doskonale zaprezentuje się także w nowoczesnych łazienkach lub kuchniach.

Nowoczesność, minimalizm i harmonia nigdy nie były bliżej. Kolekcja płytek Mysore od Alaplana Ceramica to wariacja na temat piękna w surowej estetyce betonu.

Płytki Mysore od Alaplana Ceramica posiadają rektyfikowane krawędzie co pozwala na użycie minimalnej fugi a to wpływa na efekt wizualny całej kolekcji Mysore od Alaplana Ceramica.

Mysore od Alaplana Ceramica minimalistyczna uczta dla ciała i ducha.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów