Wczytuję dane...

Super Black & White

Dwa kolory - wiele możliwości. Kolekcja Ceramstic Super Black & White

Biel i czerń to klasyczne zestawienie kolorów, które nie wychodzi z mody. Mimo że są to kolory podstawowe, dodają wnętrzu charakteru. W kolekcji Ceramstic Super Black & White znajdziesz płytki wykonane metodą gresu polerowanego w kolorze czarnym i białym. Ten duet daje Ci olbrzymi wachlarz dekoratorskich możliwości. Możesz zdecydować się na jeden kolor płytek i stworzyć minimalistyczne, spójne wnętrze. Zdecyduj się na to, jeśli dobrze czujesz się w monochromatycznych, subtelnych aranżacjach, gdzie między kolorami bazowymi a dodatkami jest tylko ton różnicy. A jeśli odnajdujesz się w odważnych wnętrzach z mocnymi akcentami, postaw na kontrast, twórz mozaiki kolorystyczne i baw się formą. Takie możliwości stwarza Ci kolekcja Ceramstic Super Black & White. Wykorzystaj ją, by stworzyć niepowtarzalne wnętrze.

Funkcjonalność kolekcji Ceramstic Super Black & White

Gres polerowany to materiał wyjątkowo odporny na uszkodzenia, zarysowania i ścieranie. Właśnie dlatego może z powodzeniem stanowić zarówno ozdobę ścian, jak i podłóg. Gres niejednokrotnie kładziony jest nawet na podłogę w garażu. A tam odporność na zniszczenia jest najważniejsza. Płytki z kolekcji Ceramstic Super Black & White są mrozoodporne. Ozdobisz nimi zarówno salon, łazienkę, kuchnię, jak i przydomową przestrzeń zewnętrzną. Płytki Ceramstic Super Black & White są dostępne w formacie wielkopowierzchniowym 60x60 cm, chętnie wybieranym przez prywatnych inwestorów i projektantów aranżacji przestrzeni publicznych.

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.