Wczytuję dane...

Ashen

Tubądzin Ashen

Zaczyna się niepozornie, bo od bardzo klasycznych kolorów. U podstaw legły odcienie brązu, szarości i beżu. Im dalej w las, tym jednak coraz więcej niespodzianek. Urozmaicenia występują zarówno na płaszczyźnie grafiki, jak i samej formy. W kolekcji znajdziesz kształty ułożone w zwartym układzie, ale nie zabraknie też fantazyjnych kwiatów. Kolekcja Tubądzin Ashen to istne zderzenie skrajności. Eksplorowanie tajemnic tej estetyki to nie lada gratka dla miłośników architektury wnętrz. Każdego dnia możesz dostrzec nowe detale, które wcześniej umykały Twojej uwadze.

W asortymencie znajdziesz propozycje nawiązujące do łazienkowej klasyki. Na uwagę zasługują przede wszystkim mozaiki złożone z jednolitych kwadratów. Z drugiej strony zostaną one zrównoważone poprzez wyraziste wzornictwo, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Tubądzin Ashen – wbrew utartym schematom

W przedstawionej kolekcji ważną rolę odgrywają również dodatki. Warto zwrócić na nie szczególną uwagę, ponieważ mogą one stanowić o sile całej kolekcji. Do dyspozycji masz cienkie listwy ozdobione metalicznym motywem. Różnią się one poziomem intensywności wykorzystanych wzorów. Znajdziesz tutaj całą skalę – od gładkich wariantów będących ucieleśnieniem idei minimalizmu aż po wyraziste akcenty, które są jedyne w swoim rodzaju.

Jedno jest pewne. Tubądzin Ashen to propozycja dla odważnych. Jeśli marzy Ci się naprawdę niekonwencjonalna kompozycja, z pomocą tej kolekcji jesteś w stanie w pełni zrealizować swoją wizję. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów