Wczytuję dane...

Granddust

Marzysz o stworzeniu odważnej aranżacji, która każdego dnia będzie dodawała Ci energii i inspirowała do nieustannego podejmowania nowych wyzwań? Wprowadź w przestrzeń swojego domu niezwykłą fakturę surowego betonu przełamaną modnym, wyrazistym rysunkiem terrazzo dzięki kolekcji Paradyż Granddust!

Paradyż Granddust - wyraziste oblicze betonu

Kolekcja płytek Paradyż Granddust oferuje zarówno chłodne, jak i ciepłe odcienie szarości, wpisujące się w ponadczasowe trendy. Unikatowa powierzchnia z gruboziarnistych kamieni zatopionych w cemencie pozwoli wprowadzić do Twojego domu niezwykle ekspresyjny akcent wizualny, który nikogo nie pozostawi obojętnym. Polerowane płytki w różnych formatach pozwalają uzyskać efekt dużych, jednolitych powierzchni, przypominających odbijające światło tafle. Pomagają w tym rektyfikowane brzegi, pozwalające na zastosowanie niezwykle cienkiej fugi. Dzięki totalnemu wybarwieniu żadne dwie powierzchnie pokryte tymi płytkami nie będą wyglądały dokładnie tak samo. Stanowią one niezwykłe tło dla efektownych, autorskich aranżacji, które pozwolą Ci naprawdę wyrazić siebie.

Ciepło, komfort i jakość.

Płytki ścienne i podłogowe z kolekcji Granddust Paradyż wprowadzą do pomieszczenia ciepło, komfort i domowy spokój. Idealnie nadają się do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, takich jak łazienki, salony czy sypialnie, a także w przestrzeniach komercyjnych. Płytki są wykonane z twardego gresu szkliwionego, charakteryzującego się wysoką odpornością na ścieranie oraz łatwością utrzymania w czystości.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów