Wczytuję dane...

Dots

Tubądzin Dots

Sztuka współczesna jest znana z oszczędnej formy, która nie może równać się z rozmachem właściwym dla renesansowych mistrzów pędzla. Trzeba jednak przyznać, że nowoczesne podejście do twórczości pasuje jak ulał do aktualnych standardów w innych dziedzinach, m.in. architekturze wnętrz. Echa sztuki współczesnej rozmiłowanej w prostocie z nutą ekstrawagancji i odrobiną szaleństwa można znaleźć w naszej ofercie.

Te wszystkie cechy odzwierciedlają ideę, która odpowiada za design usianej kropkami linii Tubądzin Dots. Cechą wspólną kolekcji jest obecność różnokolorowych kropek, które formą i rozmieszczeniem na powierzchni przypominają ślady farb w różnych kolorach, które rozprysnęły się na jednobarwnej powierzchni. Takie rozwiązanie skutecznie rozprawia się z monotonią, a jednocześnie zapewnia uczucie odprężenia. To wręcz idealny wybór do łazienki, która podobnie jak cały dom, ma budować komfort psychiczny.

Tubądzin Dots – tak wygląda przyszłość

Tytułowa kolekcja stanowi spełnienie futurystycznych wizji. Tutaj utarte zasady przestają obowiązywać. Możesz puścić wodze fantazji i pozostawić sobie przestrzeń do przełamywania codziennej rutyny. Biel, szarości i subtelny błękit to wręcz wymarzone towarzystwo dla miłośników aranżacyjnych eksperymentów. Możesz testować różne rozwiązanie, a później bez wahania z nich rezygnować, by zrobić miejsca dla nowych inspiracji. W takim otoczeniu nie ma miejsca na monotonię. Łazienka może płynnie ewoluować wraz z Twoją świadomością estetyczną. Jednocześnie jesteś w stanie oprzeć się dyktatowi mody i kreować własne trendy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów