Wczytuję dane...

Calm

Ceramika Paradyż Calm - domowe zacisze

Wśród oryginalnych rozwiązań do łazienki i innych pomieszczeń na szczególną uwagę zasługuje Ceramika Paradyż Calm. Jest to kolekcja płytek ceramicznych, które łączą proste, nowoczesne wzornictwo w ciepłych kolorach. Dzięki temu połączeniu są to płytki, które umożliwiają stworzenie niecodziennego i estetycznego wnętrza.

Ceramika Paradyż Calm – odmień dowolne wnętrze w wybrany przez siebie sposób

Dzięki palecie kolorystycznej, która została użyta podczas projektowania płytek z serii Ceramika Paradyż Calm, stały się elementami dekoracyjnymi, które umiejętnie użyte pozwolą na stworzenie klasycznego wystroju w nowoczesnej formie. Ceramika Paradyż Calm to płytki w odcieniach beżu i wpasują się zarówno we wnętrze w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym.

Połączenie klasyki z nowoczesnością, czyli Ceramika Paradyż Calm

Ceramika Paradyż Calm dostępna w naszym sklepie obejmuje zarówno produkty takie jak płytki ścienne z jednolitym wzorem, bądź poprzedzielane symetrycznymi paskami płytki dekoracyjne. Ceramika Paradyż Calm to płytki z matowym wykończeniem, dostępne w popularnym rozmiarze 29,8x59,8 . Różnorodność dostępnych elementów kolekcji Ceramika Paradyż Calm pozwoli na stworzenie aranżacji, która doskonale wpasuje się w każdy gust. Są to ponadto produkty bardzo wysokiej jakości, które posłużą przez długie lata.

Znajdź miejsce na odpoczynek po ciężkim dniu w pracy, miejsce wytchnienia od zabieganego świata. Kolekcja Paradyż CALM pozwoli ci na stworzenie przestrzeni, w której będziesz mógł złapać oddech i poczuć się naprawdę u siebie. Stonowane barwy Paradyż CALM w ciepłych szarościach zostały urozmaicone modnymi metalicznymi przebłyskami, tworząc lekką i nowoczesną całość. W zależności od kąta padania światła metaliczne dekory mienią się różnorodnym blaskiem. Delikatny design kolekcji Paradyż CALM pozwoli na zaaranżowanie wnętrz zachwycających minimalistyczną, nieoczywistą elegancją.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów