Wczytuję dane...

Ceramika Gres

Płytki z gresu

Perfekcyjnie zaaranżowana łazienka wymaga starannie przemyślanych rozwiązań. By osiągnąć doskonały efekt, warto wybrać nowoczesne płytki gresowe. Decydując się na klasyczne, eleganckie materiały, zyskujemy pewność, że łazienka będzie wpisywała się w obowiązujące trendy i stworzymy wnętrze, które wszystkich zachwyci. Płytki z gresu to świetne rozwiązanie nie tylko do łazienki, lecz także do innych pomieszczeń. Idealnie prezentują się w holu, korytarzu, kuchni czy garderobie. Możliwości gresu są ogromne, co czyni go ponadczasowym tworzywem. Z tego właśnie powodu znajduje się w naszej ofercie.

Płytki gresowe – ponadczasowa klasyka

Płytki z gresu, które oferujemy, to produkt chętnie wybierany przez naszych Klientów. Są one utrzymane w klasycznych odcieniach, np. szarości i bieli – doskonale sprawdzą się jako dyskretne tło i pozwolą na swobodny dobór dekoracji. Płytki gresowe wyróżniające się minimalistycznym lub klasycznym designem ułatwiają zaaranżowanie przestrzeni zgodnie z indywidualnym projektem. 

Płytki gresowe mogą też stanowić wyrazisty akcent w przestrzeni, w której się znajdują – poprzez różne kształty i wzory, np. imitujące naturalne tworzywa (drewno, kamień). Dzięki nim można stworzyć w swojej łazience prawdziwe SPA. Wykończenie płytek zależy od preferencji naszego Klienta.

Zalety płytki z gresu

Gres ma wiele zalet. Sprawdza się w szczególności do wytwarzania trwałych elementów, takich jak np. posadzki. Proponowane przez nas płytki z gresu są niezwykle wytrzymałe i odporne na zarysowania. Dzięki ich strukturze ewentualne zacieki pozostają niewidoczne. Dekoracyjne właściwości gresu sprawiają, że klienci chętnie go wybierają. Można z nim stworzyć wiele aranżacji. 

Płytki z gresu doskonale odbijają światło – zwłaszcza to, które wpada do pomieszczenia. Trwała, klasyczna podłoga, jaką można stworzyć dzięki płytkom gresowym, pozwoli na dobranie różnego rodzaju dodatków. Warto dodać, że dzięki wytrzymałości i odporności na ścieranie, gres łatwo jest pielęgnować. Można więc śmiało wykorzystać go na każdej, nawet wysoce uczęszczanej przestrzeni.