Wczytuję dane...

Brass

Tubądzin Brass

Dzieła przyrody są bezcennym źródłem inspiracji. Czasem wystarczy wybrać się na łono natury i przyjrzeć się otaczającej rzeczywistości. W ten sposób można uchwycić organiczne piękno, które może nam umykać w toku codziennych obowiązków.

Zachwyt naturą widać wyraźnie w kolekcji Tubądzin Brass. Jej charakter przywodzi na myśl skandynawski krajobraz. Cała okolica skąpana jest w chłodnej kolorystyce. Świeże źdźbła trawy leniwie kołyszą się pod wpływem delikatnych podmuchów orzeźwiającego wiatru.

Subtelna paleta barw stanowi nie lada gratkę dla wielbicieli minimalizmu. Jednocześnie nie brakuje tutaj wiodących akcentów. Taką rolę bez wątpienia odgrywa oliwkowa tonacja pojawiająca się na różnych elementach kolekcji. Ten delikatny odcień zieleni posiada kojącą moc, od której można się uzależnić.

Tubądzin Brass – siła detali

Na poziomie doboru kolorystyki przedstawiona linia raczej oszczędnie gospodaruje uwagą użytkowników. Znacznie intensywniejsze bodźce estetyczne dostrzeżesz w fakturze płytek. Pośród nich dominują przede wszystkim delikatne wzory. Mogą one przybierać regularne kształty, ale nie brakuje również bardziej nieprzewidywalnych akcentów. Wszystkie symbolizują wpływ wiatru, któremu wyjątkowo często zdarza się niekonsekwencja.

Dodatkowym urozmaiceniem jest połyskująca powierzchnia płytek, która zagarnia światło i współtworzy przyjemną aurę. Cała kompozycja daje poczucie bliskiego obcowania z majestatem natury. Koniecznie musisz poczuć to na własnej skórze.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów