Wczytuję dane...

Selvo

Ceramika Domino Selvo to płytki, które umożliwiają stworzenie interesującej aranżacji w dowolnie wybranym pomieszczeniu. W tej kolekcji znajdziemy płytki w różnych kolorach, które świetnie wyglądają zarówno samodzielnie, jak i tworząc całość przy użyciu wszystkich elementów zestawu. Jest to niezwykła i nowoczesna seria z niebanalnym założeniem, która upiększy każde wnętrze.

Ceramika Domino Selvo – płytki w kolorach natury

Ceramika Domino Selvo to produkty bardzo wysokiej jakości, których zakup jest inwestycją na długie lata. Jest to kolekcja płytek ceramicznych w pięknych kolorach. Zastosowane barwy to biel, subtelny odcień zieleni oraz delikatne brązy. Część płytek z tej serii jest monochromatyczna, jednak ciekawą propozycję stanowi dekor ścienny, na którym widnieje motyw tropikalnych liści. 

Ceramika Domino Selvo – nietuzinkowość i piękno w każdym wnętrzu

Przez wzgląd na duży wybór palety kolorów i intrygujące, graficzne elementy, kolekcja Selvo znakomicie dopasuje się do pomieszczenia, w którym wyposażenie wykonane jest z drewna. Z płytkami z tej serii idealnie będą współgrać również domowe rośliny doniczkowe. Ceramika Domino Selvo może bardzo dobrze prezentować się zarówno w łazience, jak i w innym wybranym pomieszczeniu. Płytki z serii Selvo to modele imitujące drewno oraz zdobione ornamentami roślinnymi. Jeśli chcesz wprowadzić do wnętrza nieco tropikalnej zieleni kojącej zmysły, ta propozycja jest dla Ciebie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów