Wczytuję dane...

Navara

Ceramika Domino Navara to płytki o różnym przeznaczeniu, dzięki którym gustownie wykończysz łazienkę lub inne wybrane wnętrze. Są to wysokiej jakości produkty pochodzące od znanego polskiego producenta – Grupy Tubądzin charakteryzujące się spokojnymi kolorami i zdobnymi ornamentami. Ceramika Domino Navara to kolekcja, której warto przyjrzeć się bliżej.

Ceramika Domino Navara, czyli sposób na stworzenie eleganckiego wnętrza

Ceramika Domino Navara to przede wszystkim produkty, które zostały wykonane z ogromną dbałością o detale. Dlatego różne detale, które tworzą tę niezwykłą kolekcję, prezentują się tak estetycznie. Poszczególne płytki i dekory ścienne pokryte są zaokrąglonymi kształtami, i wyróżniają się oryginalną nierównomierną strukturą, którą przepełniają żłobienia i wypukłości. Ceramika Domino Navara to zarówno stonowane płytki w odcieniach beżu, jak i złote akcenty, które dodadzą wyłożonemu nimi wnętrzu elegancji.

Ceramika Domino Navara – klasa i styl

Nasza oferta to produkty, takie jak płytki ścienne przypominające kamień oraz płytki wzorzyste. Wśród ciekawych propozycji wymienić można również mozaikę, płytki podłogowe czy listwę. Różne rodzaje płytek pozwolą na stworzenie nietuzinkowej i eleganckiej aranżacji z gładką bądź niejednolitą fakturą. Ceramika Domino Navara to płytki połyskujące, idealnie dopasowujące się do jasnych i spokojnych wnętrz. Przyjrzyj się bliżej gustownej ceramice Domino Navara, dostępnej w atrakcyjnych cenach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów