Wczytuję dane...

Brave

Tubądzin Brave – odważne aranżacje dla osób, które nie boją się eksperymentować

Siła koloru, mocne dodatki, kontrast i nieszablonowość – to tylko kilka znaków rozpoznawczych tej kolekcji płytek. Tubądzin Brave pozwala wprowadzić odważne stylizacje do wnętrz. Można je układać tradycyjnie lub w modną jodełkę. Często wykorzystywane są jako uzupełnienie większych formatów. Industrialne wnętrza za sprawą płytek Tubądzin Brave wyłamują się ze schematów.

Ta seria to odważne spojrzenie na współczesne łazienki. Płytki te występują w kilku rozmiarach i odsłonach. Dzięki nim można stworzyć klasyczne, eleganckie kompozycje. Można też wzbogacić surowe aranżacje o dodatki utrzymane w kolorystyce blachy czy metalu. W ofercie gresów Tubądzin Brave znajdą się też wzory dające efekt rdzy.

Z Tubądzin Brave stworzysz niepowtarzalną aranżację

Największe efekty widoczne są w mniejszych, słabiej doświetlonych łazienkach. Kolekcja Tubądzin Brave nadaje blask i takim wnętrzom. Transparentne barwy płytek tworzą stonowane aranżacje, które świetnie komponują się z elementami łazienkowego wyposażenia. Jeśli nie boisz się eksperymentować, przyjrzyj się bliżej płytkom Tubądzin Brave!

To produkty o powierzchni matowej z połyskiem. Nie są mrozoodporne, przez co nie stosuje się ich na zewnątrz. Seria Tubądzin Brave została jednak wykonana z najwyższej jakości glazury, która jest odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i będzie służyć Ci przez długie lata. W związku z tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby puścić wodze aranżacyjnych fantazji!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów