Wczytuję dane...

Patchwork

Jeśli marzy nam się eleganckie, nowoczesne wnętrze, musimy przy jego tworzeniu zacząć od solidnej bazy. Pierwszym krokiem do wykreowania modnej przestrzeni powinno być dopasowanie odpowiednich płytek podłogowych. W zależności od tego, jaki styl najbardziej do nas przemawia, możemy wybierać w różnych wzorach, rozmiarach, kolorach. Są jednak takie projekty, które doskonale zgrają się z każdym wnętrzem. Do takich propozycji należą płytki Patchwork Vertigo o bogatym, geometrycznym wzornictwie.
 

Płytki ceramiczne do każdego wnętrza

Płytki z kolekcji Patchwork Vertigo to propozycja dla osób ceniących sobie przestrzenie z charakterem. Sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i łazience czy sypialni. Idealnie będą współgrać z drewnem i betonem, a w mieszkaniach w stylu skandynawskim pozwolą przełamać chłód ostrej bieli. Bogate, geometryczne ornamenty na podłodze sprawią, że każda przestrzeń nabierze charakteru i niebanalnego, modnego stylu.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.