Wczytuję dane...

Pacific

Wodny żywioł w Twoim domu, dzięki kolekcji Ceramstic Pacific

W toń wody można wpatrywać się godzinami. Jej naturalne piękno jest hipnotyzujące. Możesz stworzyć pomieszczenie urzekające i intrygujące jak głębia oceanu, sięgając po płytki z kolekcji Ceramstic Pacific. Wyróżnikiem kolekcji jest unikatowa ornamentyka w odcieniach głębokiego granatu. Na spektakularny efekt złożyło się kilka czynników: wytężona praca sztabu specjalistów, zastosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji oraz wizja wyjątkowych projektantów. Niezwykła głębia wzoru oraz intensywność koloru ściśle wiąże się z procesem technologicznym. Na płytce porcelanowej zastosowano metodę cyfrowego nadruku szkliwa

Twórz spektakularne aranżacje z kolekcją Ceramstic Pacific

Płytki Ceramstic Pacific są unikalne w skali światowej. Ich wyjątkowy deseń sprawia, że będą nie tylko intrygującym dekoratorskim dodatkiem. Śmiało mogą stać się sercem całej aranżacji, które zdeterminuje dobór pozostałych elementów. 

Z płytkami Ceramstic Pacific stworzysz odważne kompozycje. Ich urok jest nieprzemilajny. Barwa, choć intensywna, w cudowny sposób komponuje się z całą paletą kolorów. Deseń przypominający strukturę naturalnych materiałów również nie wyjdzie z mody. Powierzchnia płytki jest błyszcząca, dzięki czemu wniosą do Twojego wnętrza powiew luksusu. Z płytkami Ceramstic Pacific urządzisz wyjątkowe wnętrze w stylu glamour, nowoczesnym, nowojorskim, a nawet vintage. Kolekcja jest jednak na tyle wyjątkowa, że możesz z jej wykorzystaniem urządzić salon, łazienkę, kuchnię lub przedpokój, które wymkną się wszelkim klasyfikacjom. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów