Wczytuję dane...

Deep Blue

Magia koloru z Ceramstic Deep Blue

Kolekcja płytek Ceramstic Deep Blue jest unikatowa. To magiczne zestawienie głębokich kontrastujących barw: intensywnego ultramodnego odcienia “navy blue” oraz złota połączonych w deseń naturalnego kamienia. Spektakularny, odważny wzór jest efektem wielomiesięcznej pracy ekspertów. Ich celem było uchwycenie i oddanie uroku nocnego nieba, przecinanego świetlistymi błyskawicami. Udało im się to w stu procentach dzięki pasji i zastosowaniu najnowszych technologii. Głębię struktury, intensywność koloru i wrażenie 3D osiągnięto dzięki drukowi cyfrowemu i zastosowaniu szkliwa “High Glossy”.

Stwórz luksusowe aranżacje z Ceramstic Deep Blue

Płytki z kolekcji Ceramstic Deep Blue są stworzone do ekskluzywnych aranżacji, niezależnie od rodzaju pomieszczenia. Będą idealnym wykończeniem zarówno salonu, łazienki, jak i kuchni. Modny odcień i naturalny deseń sprawiają, że kolekcja Ceramstic Deep Blue jest doskonałą bazą do tworzenia unikatowych aranżacji. Urzekający odcień “navy blue” może stać się kolorem wiodącym w pomieszczeniu. Wystarczy dobrać odpowiednie tekstylia w tym modnym kolorze. Navy blue może też stać się ekskluzywnym tłem dla innych intensywnych barw, takich jak miedź, musztarda czy burgund. Jedno jest pewne. Wykończenie wnętrza głębią Deep Blue to przepis na modną i niebanalną aranżację. Kolekcja Ceramstic Deep Blue sprawdzi się zarówno w urządzaniu przestrzeni prywatnych, jak również publicznych, takich jak sale konferencyjne, biura czy galerie. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.