Wczytuję dane...

Chenille

Tubądzin Chenille – nadaj nowy wymiar wnętrzom!

Tubądzin Chenille to prawdziwa perełka wśród ceramiki dostępnej na rynku – wyróżnia ją niepowtarzalna struktura, oryginalny projekt oraz piękne, stonowane odcienie. Płytki te mogą ozdobić zarówno ściany, jak i podłogi Twojego domu. Niektóre z nich są także mrozoodporne, dzięki czemu sprawdzą się także na zewnątrz.

Linia Chenille to propozycja dla tych, którzy szukają nieszablonowych rozwiązań i mimo wykończenia ceramiką, chcą wnieść do pomieszczenia przytulny klimat. Poznaj linię produktów polskiej marki, które zachwycą Cię przykuwającym uwagę designem i świetnym wykonaniem!

Dlaczego właśnie Tubądzin Chenille?

Kolekcja jest bogata i składa się z wielu produktów, jednak wszystkie komponują się ze sobą i pozwalają stworzyć spójną aranżację przestrzeni. Na linię Tubądzin Chenille składają się:

  • gładkie płytki – w odcieniach szarości i bieli,
  • wyjątkowa ozdobna ceramika na ściany – w kolekcji znajdują się płytki, których powierzchnia przypomina pikowane tkaniny,
  • płytki z motywem heksagonalnym oraz płytki dwukolorowe,
  • listwy,
  • płytki antypoślizgowe – idealne do łazienki.

Gdzie sprawdzą się płytki Chenille?

Te ceramiczne płytki pasują nie tylko do łazienek. Są też ddoskonałym wyborem w przypadku holu, korytarza, przedpokoju, a nawet salonu. „Pikowane” płytki sprawią, że pomieszczenie stanie się jednocześnie przytulne i eleganckie, natomiast te o heksagonalnej formie prezentują się na ścianie niczym misternie ułożona mozaika.

Chenille to nowy wymiar w przestrzeni, kolorze, deseniu, a nawet filozofii projektowania. Kolekcja zaskakuje uniwersalnym i nieprzewidywalnym charakterem – pozwala łączyć klimaty i przekraczać granice wyobraźni. To nowe, niekończące się możliwości, których możesz teraz doświadczyć!

Baw się odcieniami szarości i bieli oraz formą płytek – postaw na kolekcję Chenille i oryginalnie wykończ ściany oraz podłogi!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów