Wczytuję dane...

Ape

Płytki zmieniające klimat wnętrz

Marzą ci się wnętrza o niepowtarzalnym klimacie, eleganckim charakterze lub bardzo nowoczesne i intrygujące? Możesz osiągnąć ten cel dzięki wykorzystaniu płytek ceramiczny na ścianach i podłogach. Skorzystaj z oferty hiszpańskiej firmy Ape, zajmującej się produkcją płytek ceramicznych. Firma ta dąży do produkcji jak najlepszych produktów, które maksymalnie zadowolą klientów. Poza jakością najbardziej ceni różnorodność i oryginalność wzornictwa.

Ape – płytki o ekscytującym bogactwie wzorów

Unikalny design i wysokie parametry techniczne produktów są charakterystyczne dla marki Ape. Płytki są wyjątkowo odporne na uszkodzenia, dlatego stosuje się je nie tylko w tradycyjnych mieszkaniach, ale także w nowoczesnych loftowych wnętrzach. Dzięki płytkom rektyfikowanym wnętrza te zyskują niezwykły, nowoczesny i minimalistyczny styl. Ape czerpie inspiracje z bogactwa natury i interesującej sztuki półwyspu iberyjskiego. 

Nowoczesny charakter płytek pozwala na używanie ich w pomieszczeniach o dużej wilgotności i podwyższonej temperaturze, czyli kuchniach i łazienkach. Mrozoodporne modele fantastycznie podkreślą tarasy i balkony z roślinnością.

Ciekawe wzornictwo płytek ściennych lub podłogowych może stanowić element nadający charakter całemu wnętrzu. Klienci, którzy zakupili płytki marki Ape cenią sobie ich wysoką jakość i ciekawe wzornictwo.