Wczytuję dane...

Enduria

W kwestii dekoracji wnętrz coraz częściej prym wiodą odważne, nierównomierne struktury i monochromatyczność – właśnie dlatego oferta naszego sklepu obejmuje również kolekcje takie jak ceramika Domino Enduria. Ta seria płytek ceramicznych to świetna propozycja dla osób, które preferują nowoczesne, spokojne wnętrza, którym intrygującego charakteru dodają przemyślane detale.

Ceramika Domino Enduria sposobem na stylowe, współczesne wnętrze

W przypadku tej kolekcji na szczególną uwagę zasługuje faktura płytek. Ceramika Domino Enduria to bowiem propozycja, która skupia się na nierównomiernej powierzchni każdej płytki, dzięki czemu w umiejętny sposób nasuwa na myśl kamień. Zastosowane tu barwy to odcienie szarości, od jasnego tonu po grafit. Aby dodać kolekcji niepowtarzalnego charakteru, producent stworzył płytki takie jak dekor ścienny Domino Enduria Modern Grey, który znakomicie wygląda w połączeniu z dostępnymi płytkami bazowymi. Ciekawą dekorację stanowić może też geometryczna, trójwymiarowa mozaika z tej serii. Płytki z tej kolekcji mają powierzchnię wykończoną w macie.

Ceramika Domino Enduria – wszechstronne zastosowanie

Ceramika Domino Enduria to płytki, które powinno umieszczać się we wnętrzu domu, np. w łazience, salonie czy kuchni. Ich kolorystyczna prostota sprawia, że niezwykle łatwo jest dobrać pozostałe elementy aranżacji, które dodadzą pomieszczeniu jeszcze więcej charakteru i piękna. Kolekcja Enduria doskonale dopełni wnętrza nowoczesne, a także te w stylu greckim.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów