Wczytuję dane...

Delice

Ceramika Domino Delice to niezwykle gustowne i subtelne produkty. Płytki ceramiczne Delice łączą w sobie stonowaną kolorystykę z wyważonymi, delikatnymi dekoracjami, ponadto są to płytki o niezwykle wysokiej jakości, których wygląd pozostaje niezmieniony przez długie lata.

Ceramika Domino Delice umożliwia stworzenie zniewalającej przestrzeni

Ceramika Domino Delice w subtelny sposób zestawia ze sobą jasne, pastelowe odcienie oraz gustowne, urzekające zdobienia. Zastosowane tu barwy to odcienie bieli, beżu, mięty i różu. Płytki z tej serii obejmują produkty o gładkiej, ale też nierównomiernej fakturze, takie jak dekor ścienny Domino Delice White, na którym widnieją finezyjne wzory. Niezwykle ciekawą część kolekcji stanowi także dekor ścienny, na którym widnieje grafika delikatnych kwiatów. Na uwagę zasługuje również gresowa płytka podłogowa Domino Delice, która przypomina bielone drewno.

Ceramika Domino Delice – niezwykła kolekcja dla niezwykłych pomieszczeń

Ceramika Domino Delice świetnie wpisuje się w klimat wnętrz klasycznych vintage i retro. Elementy takie jak płytka ścienna przypominająca cegłę koloru białego dodadzą aranżacji lekkiego powiewu współczesności. Płytki z tej kolekcji mają powierzchnię o matowym wykończeniu i występują w różnych rozmiarach, dzięki temu łatwo zaaranżujesz wybraną przestrzeń. Przekonaj się o bajkowej stylistyce ceramiki Domino Delice!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów