Wczytuję dane...

Rosa

Kolekcja Ceramstic Rosa - ponadczasowa klasyka

Płytki ceramiczne z kolekcji Ceramstic Rosa do złudzenia przypominają niezwykle elegancki marmur “Daino Reale”. Grafika sprawia wrażenie głębi i odwzorowuje naturalne spękania, żłobienia, żyłki marmuru i osadzające się przez wieki warstwy. A to wszystko w subtelnych i stonowanych barwach beżu i brzoskwini. Efekt wizualny kolekcji Ceramstic Rosa jest ponadczasowy. Jej elegancja przenosi naszą wyobraźnię do królewskich salonów, a nawet antycznych pałaców. Współcześnie płytki Ceramstic Rosa doskonale sprawdzą się w rozbielonych, monochromatycznych wnętrzach. Będą również doskonałą bazą do odważnych kolorystycznie kompozycji. Ceramstic Rosa można zastosować jako płytki ścienne lub podłogowe. Wszystko zależy więc tylko od naszej wyobraźni.

Postaw na najwyższą jakość z kolekcją Ceramstic Rosa

Płytki ceramiczne z kolekcji Rosa robią nie tylko wrażenie estetyczne, ale urzekają pod kątem praktycznym. Są mrozoodporne, dzięki czemu możemy ozdobić nimi zarówno łazienkę, przedpokój, kuchnię, salon jak i powierzchnię balkonu lub tarasu. Ponadto są one niezwykle odporne na mechaniczne uszkodzenia i zarysowania dzięki wysokiej klasie ścieralności. Płytki Ceramstic Rosa wybierają więc zarówno prywatni inwestorzy, jak i osoby odpowiedzialne za wnętrza instytucji użyteczności publicznej. Płytki są rektyfikowane - ich brzeg są wyjątkowo równe. Można układać duże powierzchnie płytek nawet z cienką fugą, co dodatkowo podnosi poziom elegancji wnętrza.

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.