Wczytuję dane...

Fossil

Subtelna klasyka kolekcji Ceramstic Fossil

Minimalistyczny wzór szarego marmuru jest piękny w swojej prostocie. Do niego nawiązuje wzornictwo kolekcji Ceramstic Fossil. Szary marmur stanowi doskonały punkt wyjścia do tworzenia nowoczesnych, subtelnie eleganckich aranżacji. 

Niewątpliwą zaletą kolekcji gresów szkliwionych Fossil jest fakt, że są rektyfikowane. Dzięki temu płytki są idealnie równe, a ich brzegi nie są zaokrąglone. Taki sposób produkcji ma niewątpliwe zalety. Przy ich układaniu można zastosować minimalną fugę, dzięki czemu granice między płytkami będą niemal niewidoczne. To z kolei da spektakularny efekt przy dużych pokrytych płytkami powierzchniach. 

Płytki Ceramstic Fossil - elegancja i funkcjonalność

Płytki Ceramstic Fossil wykonane są z gresu szkliwionego polerowanego. Połysk powstały w wyniku polerowania dodaje kolekcji szyku. Ponadto gres szkliwiony to materiał niezwykle odporny na zabrudzenia oraz działanie czynników zewnętrznych. Ten rodzaj płytek dekoracyjnych można stosować zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Odporność na zniszczenia sprawia, że płytki dekoracyjne Ceramstic Fossil sprawdzą się tylko w domowych zaciszu, ale i w przestrzeniach publicznych. 

Subtelne połączenie bieli i jasnej szarości sprawia, że kolekcja Ceramstic Fossil jest ponadczasowa i elegancka. Można stworzyć z nią minimalistyczne, harmonijne wnętrze w stylu klasycznych lub skandynawskim, a także dodać charakteru poprzez intrygujące wysmakowane dodatki. Płytki Ceramstic Fossil dobrze komponują się z mozaikowymi dekoracjami z serii Ceramstic Geo White.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów