Wczytuję dane...

Pop Art

Wnętrze w odważnym stylu z kolekcją Ceramstic Pop Art

Kolekcja Ceramstic Pop Art wygląda niewinnie. Tworzą ją białe i głęboko czarne płytki gresu nieszkliwionego, pozbawione deseniu. Dostępne są w wersji polerowanej i gładkiej. Prostota forma idealna do tworzenia nowoczesnych minimalistycznych wnętrz. Jednak w kolekcji Ceramstic Pop Art drzemie olbrzymi potencjał tworzenia odważnych aranżacji właśnie w stylu pop art. Jak osiągnąć z nimi spektakularny efekt? Wystarczy bazować na kontrastach. Nieśmiertelne połączenie czerni i bieli to mocny akcent w dekoracji wnętrz. Biało-czarna szachownica na podłodze zdobywa okładki wnętrzarskich gazet jako ozdoba kuchni, łazienki, a także salonu. Taki układ na ścianie robi jeszcze większe wrażenie. Gładkie czarno-białe powierzchnie gresu barwionego w masie stanowią doskonałą bazę dla nasyconych barw, a zwłaszcza czerwieni, którą tak kocha styl Pop Art. Wybierz modele płytek gresu nieszkliwionego polerowanego, jeśli dodatkowo chcesz wprowadzić do wnętrza grę świateł. Miłośnicy stylu Pop Art we wnętrzach docenią zwłaszcza oświetlenie neonowe. 

Funkcjonalność kolekcji Ceramstic Pop Art

Nie tylko moda na Pop Art we wnętrzach się nie zużywa. Płytki z kolekcji Ceramstic Pop Art również są nie do zdarcia. Wykazują niezwykłą odporność na ścieranie i zarysowania. Dlatego tak chętnie są wybierane nie tylko jako ozdoba prywatnych domowych wnętrz, ale i ciągów komunikacyjnych w przestrzeniach publicznych. W kolekcji znajdują się płytki wielkoformatowe o wymiarach 60x60 cm, mniejsze formaty o wymiarach 60x30 cm oraz nietypowe płytki wielkości 80x80 cm.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.